Огласувач
https://mojarabota.mk/company/piton-obezbeduvanje
Булевар Туристичка, комплекс Слобода лок.2

Техничари

 • Индустрија:
  Обезбедување
 • Вкупно позиции:
  3
 • Тип:
  Полно работно време
 • Плата:
  По договор
 • Локација:
  Струга, Македонија
 • Образование:
  IV - Средно образование (4 години)
 • Искуство:
  Без искуство Година
 • Пријавување до:
  13-01-2022
 • Објавен на:
  29-12-2021

Поради проширување на својот тим агенцијата за обезбедување ПИТОН има потреба од вработување на лица на позиција техничари во Струга.
-  Техничари ( сервисер/монтер за монтажа на безбедносни системи – видео надзор и алармен систем)

Реон: Струга

Потребни квалификации:

-  ССС или ВСС

- кандидатот може да биде со или без работно искуство

- бараме личности со одлични комуникациски вештини кои имаат склоност кон учење и се отворени за нови искуства и знаења

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да го достават своето работно резиме преку полето брза апликација или пак да не исконтактираат на 070 393 866.

* Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат исконтактирани.