Огласувач
https://mojarabota.mk/company/gir-rig-1618904306
Ул. 15 Корпус 105

Менаџер за продажба

 • Индустрија:
  Трговија
 • Вкупно позиции:
  1
 • Тип:
  Полно работно време
 • Плата:
  По договор
 • Локација:
  Охрид, Македонија
 • Образование:
  Не е наведено
 • Искуство:
  1 Година
 • Пријавување до:
  31-05-2021
 • Објавен на:
  20-04-2021
Салон за мебел Гир Риг вработува: Менаџер за продажба во салонот во Охрид
Вашето работно резиме доставете го на pavel@girrig.com.mk ,контактирајте нѐ на  071 310 132 или пак аплицирајте на линкот подолу.