Огласувач
https://mojarabota.mk/company/almak
Индустриска зона Василево 1000 Скопје Македонија

Лица за работа на каса

 • Индустрија:
  Трговија
 • Вкупно позиции:
  2
 • Тип:
  Полно работно време
 • Плата:
  По договор
 • Локација:
  Скопје, Македонија
 • Образование:
  Diploma
 • Искуство:
  1 Година
 • Пријавување до:
  28-02-2021
 • Објавен на:
  15-02-2021
 Поради отворање на нов салон во Скопје, #HomebyAlmak има потреба од:
2 Лица за работа на каса

Што нудиме:
Редовни месечни примања
Бонуси за успешно работење
Пријатна работна атмосфера
Задолжително испраќање CV на n.andonov@almak.com.mk или пак на линкот подолу 
Повеќе информации на 071 345 524